Де краще жити в Івано-Франківську?

Івано-Франківськ – невелике місто, яке заслуговує уваги. На відпочинок сюди з’їжджаються з багатьох регіонів України. Багато з тих, хто одного разу завітав сюди на відпочинок, всерйоз задумуються про переїзд на постійне місце проживання. Такий вибір пов’язаний з тим, що Івано-Франківськ – дуже спокійний в порівнянні з Києвом або Дніпром.

Об этом сообщает Охота на акул


Попри невелику площу та кількість населення (менше 250 тис. чоловік), місто має багато пам’яток, які варто побачити на власні очі. Для недовгої зупинки найкращий вибір – квартира подобово Івано Франківськ має що запропонувати як туристам, так і постійним жителям. Знайти варіанти оренди житла допоможе сервіс OLX.Екскурсії по місту


Перше, що вражає гостей, — це неперевершена архітектура. Прогулянку краще за все почати з центральної частини. На увагу заслуговують:


  • міська Ратуша з золотим куполом;


  • костел Діви Марії, побудований у 18 столітті;


  • Вірменська церква;


  • синагога Темпль;


  • Станіславська фортеця;


  • художній музей.
Обов’язковий до огляду Карпатський національний парк, в якому росте понад 1200 видів рослин та живе більше ніж 200 видів птахів. В парку прокладено понад 50 маршрутів.


Поблизу Івано-Франківська знаходиться єдиний в Україні діючий вулкан, є термальні джерела, водоспади.


Гірський відпочинок


Місто часто називають воротами в Карпати. В літній час можна пройти по одному з піших маршрутів, які розраховані на 1-3 дні. Зимою в безпосередній близькості знаходяться популярні гірські курорти: Ворохта, Поляниця та інші.


В самому Івано-Франківську є міське озеро, яке називають Станіславським морем. На його узбережжі облаштовані пляжі та місця для відпочинку. Також на березі є кафе, спортивні майданчики.


Оренда однокімнатної квартири дешевше, ніж зупинка в готелі. Тому гості міста в більшості випадків вибирають саме такі варіанти. В цьому напрямку їдуть не лише заради розваг, але і для оздоровлення. На території області функціонує багато санаторіїв, де лікування проводиться за допомогою місцевих мінеральних вод, гірського повітря, масажу, фізіотерапії та інших процедур.

Источник: Политика и экономика