Тереза Мей назвала причину відставки Джонсона і Девіса

10.07.2018
Тереза Мей назвала причину відставки Джонсона і Девіса


Прем’єр-міністр Великобританії Тереза Мей назвала причину відставки глави МЗС Бориса Джонсона і міністра у справах Brexit Девіда Девіса. За її словами, чиновники не були згодні з умовами виходу Великобританії з ЄС.

"Ми не погодилися з тим, як найкращим чином здійснювати нашу спільну відданість у повазі підсумків референдуму", – сказала вона.

Разом з тим, прем’єр відзначила роботу колишнього міністра у справах Brexit за "зусилля, які він доклав до того, щоб створити нове міністерство і провести через парламент частину найбільш важливих законів в історії цілих поколінь". Мей також підкреслила, що Джонсон демонстрував ентузіазм, просуваючи у світі "ідеї глобальної Великобританії" по мірі виходу країни з ЄС, передає The Gardian.

Раніше в понеділок Мей відправила у відставку главу британського МЗС Бориса Джонсона, який днем раніше розкритикував її за намір зробити Британію "васальною державою" через плани зберегти вільну торгівлю з ЄС. Також Мей звільнила міністра у справах Brexit Девіда Девіса. Замість Девіса сьогодні призначений 44-річний Домінік Рааб, який раніше обіймав посаду міністра з питань житлової політики.


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/tereza-mey-nazvala-prichinu-vidstavki-dzhonsona-i-devisa-282634_.html”