"4 жовтня аграрії всієї країни готуються до страйку", - Тимошенко

13.02.2018

"4 жовтня аграрії всієї країни готуються до страйку", — Тимошенко
"4 жовтня аграрії всієї країни готуються до страйку", — Тимошенко

Через тиждень, 4 жовтня, відбудеться страйк аграріїв. Про це повідомила лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко

"4 жовтня аграрії всієї країни готуються до страйку. Ми не просто будемо підтримувати. Партія "Батьківщина" буде учасником і буде допомагати всіма можливими засобами. І ми по всій країні будемо організовувати рух аграріїв, який спрямований на продовження мораторію на продаж землі, на законодавчу підтримку аграріїв у біджеті-2017, на введення пільгової системи оподаткування, яка буде складати 800 грн за гектар, і за те, щоб почали діяти обслуговуючі кооперативи", — наголосила Тимошенко.

Сьогодні, 28 вересня, відбудеться прес-конференція, на якій обговорюватимуться проблеми аграріїв. Захід анонсовано на 14:00.

UAinfo транслюватиме подію наживо.

Нагадаємо, що «Батьківщина» розпочала загальнонаціональний рух за проведення всеукраїнського референдуму щодо заборони продажу сільськогосподарської землі. Про це лідер партії Юлія Тимошенко заявилажурналістам в Кропивницькому після завершення «Форуму аграріїв Кіровоградщини».


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/126495-4_hovtnja_agrariji_vsijeji_krajini_gotujutjsja_do_strajku_-_timoshenko”