На момент рішення Росією про введення військ у Крим в українській армії воювати могли не більше 6 тисяч бійців,

13.07.2018

На момент рішення Росією про введення військ у Крим в українській армії воювати могли не більше 6 тисяч бійців, — Порошенко
На момент рішення Росією про введення військ у Крим в українській армії воювати могли не більше 6 тисяч бійців, — Порошенко

1 березня 2014 року Рада Федерації РФ одноголосно підтримала звернення Путіна про ведення операцій за кордоном

На момент рішення Росією про введення своїх військ у Крим в змозі воювати було не більше 6 тисяч українських військових із 180-тисячної армії. Про це під час виступу в Будинку офіцерів сказав президент України Петро Порошенко.

"За документами ми мали чи не 180-тисячні війська. Але хіба це можна було назвати військом? Босе, голодне, роздіте і неозюроєне. За повідомленнями, з якими зараз я мав можливість ознайомитися, до ведення бойових дій були готові менше 6 тис. чоловік, в основному, із складу військових частин сил швидкого реагування. І це була відносна готовність. Якби знайшлося паливо доїхати до фронту, якби були патрони, розвантаження, бронежилети, і ще багато "якби", — сказав Порошенко.

Нагадаємо, що 1 березня 2014 року Рада Федерації РФ одноголосно підтримала звернення Путіна про ведення операцій за кордоном, тобто фактично про введення військ в Україну.

Джерело: 112.ua