Льовочкін контролює розслідування справ по убивствах на Майдані

12.07.2018

Льовочкін контролює розслідування справ по убивствах на Майдані
Льовочкін контролює розслідування справ по убивствах на Майдані

Одіозний олігарх розставив свої креатури на керівні посади в прокуратурі у розслідуваннях вбивств на Майдані.

Племінник Сергія Львочкіна – Андрій, та його друг з корумпованого клану Ничипоренків керували слідчими групами прокуратури у розслідуваннях убивств на Майдані, передає ІНФОРМАТОР.

З початку цього року Андрія Льовочкіна – племінника одіозного олігарха Сергія Льовочкіна, просувають по кар’єрній драбині прокуратури м. Києва. У Лютому 2015 р. на посаду слідчого з ОВС слідчого відділу прокуратури м. Києва призначили Андрія Льовочкіна. Про це ІНФОРМАТОР повідомили джерела у правоохоронних органах столиці.

Одразу ж після призначення, молодого прокурора без досвіду роботи приставили розслідувати ряд кримінальних проваджень за фактами незаконного притягнення учасників громадського руху “Автомайдан” до адміністративної відповідальності співробітниками ДАІ. Працював племінник олігарха Льовочкіна у одній команді з іншим представником регіоналів у прокуратурі – Олексієм Ничипоренком. Спільними діями вони розвалили справу, і досі це провадження залишається не розслідуваним до кінця.

Відкритим залишається питання: хто призначив вести подібні резонансні справи родичу одіозних олігархів, за командою яких вказані злочини і відбувались. Адже відомо, що репресіями проти активістів Майдану курував Льовочкін Сергій Володимирович – екс-голова Адміністрації Віктора Януковича, нині депутат “Опозиційного блоку”.

Відтак, верхівка влади цинічно призначає вести кримінальні провадження представникам родин тих осіб, які здійснювали масові репресії проти народу. І вірогідно, це вигідно навіть не Шокіну як частині успадкованої злочинної системи, а вищому керівництву влади. Адже подібні призначення відбуваються за підписом президента країни.

Информатор