У Києві затримали бійця АТО, який боровся із потоками контрабанди

12.07.2018

У Києві затримали бійця АТО, який боровся із потоками контрабанди
У Києві затримали бійця АТО, який боровся із потоками контрабанди

Силовики приїхали до київського шпиталю із Сєвжродонецька, щоб затримати бійця Андрія Лебідя.

Про це повідомляє видання ІНФОРМАТОР з посиланням на “Бандерівський Легіон“.
Міліционери з Северодонецька приіхали до Киіва затримувать бійця батальону Айдар в Киів вночі.

За ухвалою Северодонецького суду, термін якоі спливає 2 листопада.

Той хлопець -Андрій Лебідь – “причетний” до запуску хлібопекарні під Щастям в період, коли забезпечення з боку ВСУ та України практично не було. Він на той момент був заступником коменданта м.Щастя й на ньому лежало забезпечення міста та прилеглих територій продовольством, а також забезпечення життєдіяльності міста (вода, електрика, газопостачання, пропускний режим, тощо).

Служив в “Айдарі” й до поранення сумлінно виконував всі свої функції. Зараз на лікуванні в столиці.
Айдарівці запустили хлібозавод і забезпечили його роботу, організували збір персоналу, випікання хлібу на прилеглих територіях й фактично врятували регіон від продовольчої катастрофи. Ніяких збитків ані власникам підприємства, ані державі завдано не було. Жодного силового тиску, жодних погроз, жодних претензій з боку місцевих, а лише вдячність тисяч нагодованих людей. Борошно для випікання хлібу бралося навіть не з запасів підприємства або держави, а з привезеної з Західної України гуманітарки.
Натомість юридичні власники підприємства – сєпари, що переховувалися в Луганську – зустрілися із Гєпою-москалем, згодом написали заяву щодо перешкоджання роботі підприємства й збройному захоплення пекарні. Самі ж при тому перед наступом “хунти” розігнали працівників заборонивши їм виходити на роботу й співпрацювати з “укропами” й пекти хліб.
Андрій під час порушення кримінального провадження вже перебував в шпиталі. Власне його пояснення сєпароментів й не цікавили бо стояло завдання – вижити Лебідя з Щастя аби останній не мав можливості перешкоджати потокам контрабанди, організовуваної на базі “кришування” силовиків. То ж за нього і вчепилися.
І сьогодні, коли в Сватове лунають вибухи, під шумок тієї канонади Андрія намагаються заарештувати й звинуватити в невідомо чому на догоду луганським сєпарам.

Информатор