«Де жити нашим сім’ям? І за що?»

12.07.2018

«Де жити нашим сім’ям? І за що?» — бойовики «ДНР» написали відкритий лист Захарченку
«Де жити нашим сім’ям? І за що?» — бойовики «ДНР» написали відкритий лист Захарченку

Бойовики «спеціального підрозділу» під назвою «Патріот», який організаційно входив в «республіканську гвардію» терористичної «донецької народної республіки», звернулися з відкритим листом до глави «днр» Олександра Захарченка, де поставили йому кілька неприємних для нього запитань.

Про таку новину повідомляє «Преса України».

Свій «відкрити» лист бойовики «днр» з «Патріоту» розмістили в соціальних мережах і зараз воно широко поширюється у різноманітних групах сепаратистської та терористичної спрямованості в надії, що їх «крик душі» дійде до самої верхівки «днр».

«Шановний Олександр Володимирович! Звертається до Вас третя рота колишнього батальйону «Патріот» колишньої Республіканської Гвардії. Більшість з нас починали воювати зі Слов’янська. Зараз батальйон розформували і переводять в Корпус. І роблять це так: розтикують по підрозділам по 2-5 особи. Бойовий, згуртований підрозділ розривають. Але це не біда. Біда в тому, що вже три місяці нашому підрозділу не платили ніяких грошей. Що робити ополченцям, які приїхали з інших областей України воювати за Республіки і забрали потім рідних? А їх відсоток у торішньому ополченні був дуже великий і їхали вони не від браку пригод і безвиході, а по совісті і необхідності. Зрозуміло в такому ж положенні ополченці з міст, що залишені нами — Слов’янськ, Краматорськ, Артемівськ, можна продовжувати довго», — звертаються до керівника донецьких бойовиків Захарченка ці ж бойовики.

Далі «патріотичні» бойовики «днр» скаржаться Захарченко на якусь, на їхню думку, несправедливість по відношенню до них з боку нинішньої «днр»-івської влади в декількох захоплених районів Донецької області.

«І якщо в минулому році обіцяли щось, то в цьому абсолютно глухе безпросвітне мовчання, можна навіть сказати ігнорування практично з усіх питань, що виникають. А у нас сім’ї є. Зі своїх міст і будинків ми йшли будучи впевненими, що неодмінно їх звільнимо і повернемося жити в свої ж будинку. А тепер ми бомжі?!!! І кожен солдат задається питанням: за що ми йшли воювати? Що б наші сім’ї голодували? А інші жили в розкішних квартирах і їздили на дорогих машинах? Чому не вирішується питання щодо розселення іногородніх? Де жити нашим сім’ям? І за що? Питання зарплати для нас — це не питання заробітку, а засіб виживання! Питання житла і поселення найважливіше. Постійні «располагі» є, напевно, тільки у комендатур. А люди в більшості з сім’ями», — розповіли всі свої печалі Захарченку бойовики «днр».

«Хочеться зауважити, що всі ці півтора року ми провели на передових, найбільш гарячих місцях нашої республіки, і саме тому «пустити коріння» в Донецьку, як більшість вищого командування, у нас не було ні часу, ні можливості!!! А ось ще одна фішка ексклюзив для тих, чиї будинки по ту лінію фронту: щоб самостійно знайти собі місце служби, потрібно оформлятися через військкомат, де у вас зажадають, УВАГА!!! РЕЄСТРАЦІЮ В МІСТІ ДОНЕЦЬКУ!!! Якщо ж у вас прописка в інших містах і районах, підконтрольних ДНР, то вам потрібно звертатися до військкоматів за місцем реєстрації! А що робити таким як ми, з окупованих ВСУ територій, воєнкоми з погонами полковників, на жаль, не знають... А от у МНС ще крутіше — там вимагають український військовий квиток в оригіналі, ДНРський для них документом не є!», — саме так закінчується відкритий лист бойовиків «днр» своєму керівникові – главі «днр» Захарченко.

Нагадаємо читачам «Преси України», що Повідомлення як і з української сторони, так і з боку терористичної «донецької народної республіки» про якусь «повну тишу» на лінії фронту в Донецькій області, не цілком відповідає дійсності, так як бойовики «днр» зараз щосили використовують свої «диверсійно-розвідувальні групи».

Невеликі бої підрозділів Збройних сил України з бойовиками «днр» на лінії розмежування тільки за останні три дні стали фатальними для двох бойовиків цього «державного» утворення на Сході України.

А розповіли про практично постійні бої з терористами «днр» біля Донецька українські військовослужбовці в соціальних мережах.