В АП прокоментували чутки про зустріч Порошенка з Трампом за гроші

23.05.2018


В адміністрації президента України Петра Порошенка, відповіли щодо публікації ВВС про те, що його зустріч з Дональдом Трампом у минулому році організовувалася за гроші, назвавши її відвертою брехнею, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

“Це відверта брехня, наклеп і фейк. Саме так ми оцінюємо дезінформацію про те, ніби зустріч президентів України і США була організована за гроші”, – зазначається у офіційній заяві адміністрації президента.

Українсько-американський саміт у червні 2017 року був організований винятково офіційними дипломатичними каналами, зокрема посольством України у США, наголосили в АП.

“Вважаємо, що поширена відверта дезінформація є частиною брехливої кампанії з дискредитації українсько-американських взаємин, а також персональною атакою на президентів України та США. Оскільки в процесі підготовки даного матеріалу було проігноровано коментар про недостовірність цієї інформації, ми вимагаємо його спростування. В разі, якщо це не відбудеться, залишаємо за собою право подати позов до суду”, – наголошують в адміністрації українського президента.


Нагадаймо, як стверджує видання BBC, адвокат Дональда Трампа, Майкл Коен, особисто отримав таємний платіж в розмірі 400 тис. доларів для того щоб організувати переговори між президентом України і президентом США.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/05/23/v-ap-prokomentuvaly-chutky-pro-zustrich-poroshenka-z-trampom-za-groshi/”