Масове знесення “хрущовок” у Києві: з’явилися нові подробиці

21.05.2018


Київська мерія збирається замінити 31% хрущовок, які необхідно знести.

Як передає “Народна правда”, про це повідомив депутат Київради Олександр Пабат.

Як стверджує чиновник, на сьогоднішній день, термін експлуатації сталінок і хрущовок давно вичерпаний.

«Ще десять років – і знаменитим п’ятиповерхівкам виповниться по 70-80 років, а це вже старе житло», – пояснив Пабат.

У зв’язку з цим, столична адміністрація має намір провести демонтаж житлових будинків застарілої забудови.

Приблизний обсяг компенсаційного житла, яке необхідно побудувати на заміну знесеного, складе близько 31% від проектного.

Повідомляється, що в профільному відомстві вже погодили проект рішення про розробку Міської комплексної цільової програми реконструкції кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду на 2019-2024 рр.

На території мікрорайонів застарілого житлового фонду площею 388,5 га розміщується 2458,3 тис. кв. м житлового фонду, в якому проживає 112 тисяч чоловік.

Як вже повідомляла “Народна правда”, на пленарному засіданні Київської міської ради депутати прийняли рішення про звернення до парламенту України щодо посилення відповідальності за порушення законодавства про охорону культурної спадщини.

Раніше ми повідомляли, що орендарський попит у Києві в більшості випадків орієнтований на одно- і двокімнатне житло в новобудовах. Трикімнатні житлові об’єкти залишаються менш популярними.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/05/21/masove-znesennya-hrushhovok-u-kyyevi-z-yavylysya-novi-podrobytsi/”