"Просити вибачення не буду!" — президент українського футбольного клубу відреагував на скандал з договірним матчем

16.05.2018

Президент донецького клубу жорстко відреагував на скандал із договірним матчем
Контрольно-дисциплінарний комітет Федерації футболу України виправдав футболістів донецького "Олімпіка" Темура Парцванію та Еммерсона Іллой-Айета, яких підозрювали у "зливі" поєдинку проти "Чорноморця".
"Справедливість перемогла, — написав в одній із соціальних мереж Темур Парцванія, — Тепер хочу, щоб переді мною вибачилися ті люди, які ставили під сумнів мою чесність, завдали шкоди моїй репутації як футболіста, так і людини. Чи у нас вважається нормою стрясати словами повітря, не маючи доказів? Чекаю вибачень від президента "Олімпіка" Владислава Гельзіна і керівництва клубу, які засумнівалися в моєму чесному ставленні до футболу".
"Просити вибачення не буду, — відреагував на цей скандал у коментарі Експрес-онлайн Владислав Гельзін, президент "Олімпіка" — Річ у тім, що я ніколи не звинувачував своїх футболістів в участі у договірних матчах. Це зробили публічно відомі експерти, які натякнули на нечесні дії гравців моєї команди. Я не міг мовчки реагувати на ці звинувачення і попросив відповідні органи дати оцінку цьому скандалу. Так, я засумнівався в чесності своїх гравців. Чому? Бо були публічні звинувачення експертів. До того ж, Темура Парцванію уже підозрювали в договірному матчі, коли він виступав за чернігівську "Десну". Я не буду просити вибачення за свої сумніви. Повторюся, я нікого ні в чому не звинувачував. Раджу Парцванії краще проаналізувати свою гру, а не вимагати вибачень".
Головні новини за добу — в нашій щоденній розсилці y Telegram
Олег ЗУБАРУК
Джерело статті: “http://expres.ua/news/2018/05/15/294753-prezydent-doneckogo-klubu-zhorstko-vidreaguvav-skandal-dogovirnym-matchem”