Удар по Сирії: Трамп заткнув всіх незадоволених

16.04.2018

Президент пояснив, що і навіщо він зробив
Глава Сполучених Штатів Дональд Трамп направив листа двом палатам Конгресу: він поінформував парламентаріїв про виконану військову операцію в Сирії і відповів кожному, хто був незадоволений цим і звинуватив главу Білого дому в порушенні Конституції.

"Приблизно о 9.00 вечора 13 квітня 2018 року за моєю вказівкою збройні сили Сполучених Штатів, діючи спільно із французькими та британськими збройними силами, вразили сирійські об’єкти, які використовуються для виготовлення військової хімічної зброї... Мета цієї військової операції полягала в тому, щоб скоротити здатність сирійських військових проводити подальші напади з використанням хімічної зброї та запобігти подальшому використанню його сирійським урядом", — йдеться в листі.Дональд Трамп також зазначив, що діяв, як головнокомандувач, відповідно до своїх конституційних повноважень "по проведенню зовнішніх операцій та у справах захисту життєво важливих інтересів національної безпеки і зовнішньої політики Сполучених Штатів".

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що в понеділок, 16 квітня, Вашингтон готовий оголосити Росії про новий санкційний подарунок.

Під санкції також потрапили 17 російських чиновників, в тому числі міністр внутрішніх справ Володимир Колокольцев, глава комітету з міжнародних справ Ради Федерації Костянтин Косачов, секретар Радбезу Микола Патрушев, глава Росгвардіі Віктор Золотов і ряд інших. Вашингтон пояснив, що санкції вводяться через "ворожій дії Росії по всьому світу", в тому числі на Україні і в Сирії.Ми також писали про те, що на фондовому ринку валют курс євро поставив черговий рекорд. Причому так стрімко, що подібного обвалу не було вже давно. Особливо це відчули на собі росіяни, які після санкцій вже не вперше помічають економічний тиск. Євро сьогодні подолав позначку 74 рубля, кілька годин тому коштував в районі 71, злетівши до значення 74,12 рубля.Джерело статті: “https://znaj.ua/world/udar-po-syriyi-tramp-zatknuv-vsih-nezadovolenyh”