Світовий банк підтримав земельну реформу в Україні

09.11.2019

Світовий банк підтримує намір керівництва України відкрити ринок сільськогосподарських земель.

Об этом сообщает http://kharid-posti.com


Джерело: заява Світового банку, оприлюднена в суботу


Дослівно: "Світовий банк рішуче підтримує плани українського керівництва щодо відкриття ринку сільськогосподарських земель.


Земельна реформа необхідна українським фермерам для купівлі та продажу сільськогосподарських земель, доступу до кредитів, інвестування і диверсифікації, а також для власників землі, щоб отримати належну віддачу за свій найцінніший актив".


Деталі: На думку Світового банку, земельна реформа підвищить економічне зростання, а також рівень життя всього українського народу, розкриваючи сільськогосподарський потенціал країни.


Там відзначили, що запланована реформа також включає заходи з обмеження концентрації земель, припинення рейдерських атак і надання фінансової допомоги дрібним фермерам.


Дослівно: "Досить двох десятиліть закритого ринку і непрозорості, що сприяє корупції: час земельної реформи зараз".


Що було раніше: У суботу керуючий партнер ЄБРР у країнах Східної Європи та Кавказу Маттео Патроне заявив, що швидке запровадження земельної реформи в Україні може спричинити незворотні помилки.


Передісторія:


  • Міністерство економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства опублікувало для обговорення законопроєкт щодо обігу земель сільськогосподарського призначення, яким з 1 жовтня 2020 року скасовується заборона на продаж земель сільськогосподарського призначення.
  • Можливість купувати землю буде в українських фізичних та юридичних осіб, територіальних громад та держави. Законопроєктом передбачено переважне право орендаря на купівлю земельної ділянки. Концентрація землі у власності визначена на рівні 15% області та 0,5% країни. Землі державної та комунальної власності будуть реалізовуватися на торгах. Стартова ціна продажу – нормативна грошова оцінка.


Читайте також: Ринок землі Зеленського. Яким він буде


Джерело статті: “https://www.pravda.com.ua/news/2019/11/9/7231483/”


Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Поиск