Мей покарала десятки росіян за отруєння Скрипаля Избранное

14.03.2018 00:00
shadow
Всі вони так чи інакше причетні до розвідки
Прем’єр-міністр Великобританії Тереза Мей заявила про висилку 23 російських дипломатів у відповідь на замах на колишнього співробітника ГРУ Сергія Скрипаля та його доньку.

За її словами, всі ці люди давно працюють на розвідку РФ:

"За допомогою цієї висилки ми на роки зруйнуємо можливості російської розвідки в Великобританії", — запевнила Мей.

Крім того, нещодавно Великобританія вирішила заморозити всі заплановані контакти з Росією на вищому рівні. Також уряд країни відкликав запрошення міністра закордонних справ РФ Сергія Лаврова; на чемпіонат світу з футболу в РФ не приїдуть урядовці і королівської сім’ї.

Попередили кілька днів тому про закриття підконтрольного Кремлю телеканалу Russia Today у зв’язку із скандалом – ліцензію можуть скасувати найближчим часом. Втім, для цього необхідний висновок британського прем’єра.

12 березня депутати Палати Представників неодноразово піднімали питання про трансляції RT у Британії, і Мей запропонувала у якості санкції проти каналу закрити його.

Колишнього співробітника ГРУ Сергія Скрипаля, засудженого за державну зраду в РФ, та його доньку Юлію отруїли в англійському Солсбері 4 березня. Припускають, що використали хімічну зброю "Новачок", розроблену ще в СРСР.

Росіяни ж збираються провести власну експертизу. Глава російського МЗС скаржиться, що Москві не дають доступу до матеріалів справи про отруєння. До якого, запевняє Лавров, Москва не причетна.

Дивіться: Британія готує нові санкції проти Росії після отруєння Сергія Скрипаля

Як повідомляв портал "Знай.ua", Тереза Мей на весь світ назвала причетних до отруєння Скрипаля. Більше того вона також в ультимативній формі зажадала від Москви до кінця вівторка пояснень у зв’язку з інцидентом. Під час виступу Мей уточнила, що Скрипаля та його доньку намагалися отруїти нервово-паралітичним речовиною "військового призначення". Мова йде про висновки, зроблені після ретельного вивчення в лабораторних умовах за участю провідних вчених у цій галузі, не виключена причетність так званого "третього кола осіб".Джерело статті: “https://znaj.ua/world/mej-pokarala-desyatky-rosiyan-za-otruyennya-skrypalya”

Оставить комментарий