Соратниця Тимошенко змінила недорогу сумку на Dolce & Gabbana за десятки тисяч

14.03.2018

Альона Шкрум з’явилася у Верховній Раді з дорогим аксесуаром
Весна діє не тільки на звичайних українців, а й на можновладців. І, звичайно, на прекрасну стать найсильніше. Жінок-депутатів все частіше можна зустріти у спокусливих сукнях, туфлях на високих підборах і з незмінною загадковою усмішкою на губах. Звичайно й аксесуари під свій наряд вони стали вибирати відповідні.

«Я йду така вся у Dolce & Gabbana»

Свого часу ми писали про народного депутата від «Батьківщини» Альону Шкрум. Минулої осені ми зловили її з достатньою недорогою сумкою фірми Michael Kors за 4 тис. гривень. Але все тече, все змінюється і ось 13 березня кореспондент Знай.ua зустрів 30-річного політика вже з іншою сумочкою бренду Dolce & Gabbana.

«Це класична базова колекція Gabbana! Вже не один рік у тренді! У ЦУМі зараз її ціна 21.000 грн, — розповіла нам український дизайнер Ксенія Весніна. — Якщо підробка, що теж може бути, то коштує баксів 150 максимум».

В інтернеті ж аналогічний аксесуар можна придбати за 1009 євро (майже 32 тис. гривень).

Ймовірно, соратниця Юлії Тимошенко з приходом весни вирішила не губитися на тлі своїх колег, які носять сумочки за 25 тис. гривень і більше, тому прийшла на роботу з такою дорогою річчю. А може бути на неї справила враження наша публікація, де йшлося про те, що колишня її сумачка дуже недорога, як для жінки-політика. Одним словом — жінки, що з них взяти ?!

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що депутатки знову влаштували парад несмаку за тисячі доларів.Джерело статті: “https://znaj.ua/politics/soratnycya-tymoshenko-zminyla-nedorogu-sumku-na-dolce--gabbana-za-desyatky-tysyach”