За 650 тисяч на приватному літаку: українців вразили вартістю поїздки Рабиновича в Австрію

14.03.2018


Член фракції Блоку Петра Порошенка Сергій Каплін заявив, що народний депутат Давид-Вадим Рабінович, громадянин іншої держави, має в Україні олігархічний спосіб життя. Він не надає даних про свої доходи, не сплачує податки та нелегально займає посаду народного депутата.

Про це пише “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “Гордон”.

Каплін закликав НАБУ і САП звернути увагу, що Рабинович не заповнює електронні декларації та дозволяє собі жити занадто заможно. Він нещодавно витратив 650 тисяч гривень на один квиток до Австрії. При цьому лідер партії “За життя” веде активне політичне життя.

“Громадянин Ізраїлю і депутат Верховної Ради України Давид-Вадим Рабинович 8 березня вилетів на приватному літаку з Жулян до Відня (рейс MGF111, Citation XLS 9H-GGF). 11 березня повернувся тим самим приватним літаком з Відня в Жуляни. Вартість розкішного перельоту склала близько 650 тисяч гривень”, – повідомив Каплін.

Як раніше зазначала “НАРОДНА ПРАВДА”, спеціалізована антикорупційна прокуратура доручила Національному антикорупційному бюро розпочати кримінальні провадження щодо народного депутата від партії “Опозиційний блок”, лідера партії “За життя” Вадима Рабиновича.

Нагадаємо, що блогер Сергій Наумович опублікував в соціальній мережі інформацію про новий дім, який, як він стверджує, орендує політик і нардеп Вадим Рабинович.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/03/14/za-650-tysyach-na-pryvatnomu-litaku-ukrayintsiv-vrazyly-vartistyu-poyizdky-rabynovycha-v-avstriyu/”