12-річну школярку врятували від можливого викрадача

14.03.2018


В Дарницькому районі столиці невідомий чоловік намагався викрасти 12-річну школярку. Йому завадили це зробити небайдужі люди.

Про цей випадок на своїй сторінці в Facebook написала очевидець Анна Ісламова.

“Сьогодні наш тренер і кілька батьків, стали свідком передбачуваного, на щастя, не здійсненого, викрадення дитини! Дівчинка 12 років йшла в школу. Я звернула на неї увагу, оскільки була занадто по весняному одягнена. Коли ж вона стала звертати до школи, різко зупинилася і відійшла назад, тупцювала на місці”, – зазначає жінка.

Дівчина – учениця школи № 290 на Харківському масиві.

“У наше поле зору потрапив чоловік, непримітно одягнений: в шапці вушанці, джинсах брудно-блакитного кольору і куртці-бомбері. Не спускав з школярки погляду. По дівчині було видно, що вона перелякана. Почала йти в наш бік. Той мужик ледь не біг за нею. Одна з матерів спитала у дівчинки чи в неї все нормально. Та відповіла: “Ну як сказати. Цей чоловік дивно на мене дивиться, не дає проходу”, – згадує киянка.

Одна з жінок провела дівчинку до школи.

“Стали цікавитись у чоловіка, що тут робить. Він кинувся тікати. Сів у машину. Їхав не по призначеній дорозі, а по тротуару, дворами – відверто тікав. Ми встигли зробити фото його автомобіля”, – зазначає Анна.

Адміністрація школи звернулась в поліцію.

Нагадаємо, раніше “Народна Правда” повідомляла, що 2-річну дитину і бабцю знайшли мертвими у квартирі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/03/14/12-richnu-shkolyarku-vryatuvaly-vid-mozhlyvogo-vykradacha/”